ערב הרגאיי של מקודשת, שכבר הפך למסורת מבורכת, הפגיש השנה על הבמה של מגדל דוד שתי אגדות חיות – הוראס אנדי, מייקל פרופט בליווי ההרכב מאטיק הורנס לערב של רוטס רגאיי בלב של ציון.  הוראס ומייקל נולדו באי הקריבי הכי מוסיקלי שיש והפכו את הקריירה שלהם למסע להפצת בשורת הרגאיי בעולם כולו. 

ב-20:00 פתח את הערב מייקל פרופט, הקול שמאחורי הלהיטים Love and Unity, Gunman ו-FIGHT TO THE TOP . הוא התחיל את הדרך עם המפיק האגדי יאבי יו, ואת האלבום השלישי שלו כבר שחרר בלייבל הבינלאומי איילנד רקורדס, שהביא אותו להצלחה עולמית. הסגנון של פרופט הלך לכיוון הדאנסהול רוטס עם השנים והחיים לקחו אותו במסלול דומה לזה של הוראסמעבר לארה"ב ומשם לאנגליה, תמיד עם בשורת הרגאיי.

מייד אחריו, ב-21:00,  עלה על הבמה המכושפת של מגדל דוד הוראס אנדי, אחד הזמרים והכותבים המשפיעים ביותר בג'מאייקה. הוראס התחיל את הדרך עם המוסיקה השורשית של הרגאיי וממשיך להתפתח ולהתרחב סגנונית עד היום. הרוטס שלו הפך למפורסם כששחרר את Skylarking, הדאב שלו זכה לשם בינלאומי כשעבר לארה"ב והביא לעולם להיטים כמו  MONEY MONEY ,CUSS CUSS   SPYING GLASS  והתהילה העולמית הגיעה אחרי שעבר ללונדון והתחיל לשתף פעולה עם הרכב הטריפ הופ Massive attack, איתם גם ביקר בארץ בעבר הרחוק. הקול שלו הוא זה שעומד מאחורי Angel ו-Five man army, שניים מהשירים המצליחים ביותר של ההרכב.

את הוראס אנדי ומייקל פרופט ליווה ההרכב המופלא MATIC HORNS . חמישה נגנים על הבמה, עם כוכב הטרומבון HENRY TENYUE שניגן במהלך הקריירה שלו עם כוכבים ג'מאייקנים ענקיים כמו גרגורי אייזקס, ג'ון הולט ולוצ'יאנו, וגם עם כוכבים בריטים וביניהם מקסי פריסט, UB40 ו-Soul II Soul.

 

פתיחת דלתות: 19:30

HORACE ANDY : vocals
MICHAEL PROPHET : Vocals
Anthony Drumtan Ward : Drum
Jahmel Ellison : Bass
Cyrus Richard : keyboards
Stanley Andrew: Guitar
Henry ' Buttons' Tenyue : Trombone