אנחנו מציעים לכם לפתוח חלון לסצינת המוסיקה העכשיווית במזרח התיכון. לנתץ תקרות זכוכית, להתעלם מחסמים ומחסומים. להשאיר בבית את השכל ולתת לגוף להוביל. להצטרף ללילה אחד שרוקד את הכאן והעכשיו.
עם אמנים בינלאומים מהשכונה, שעושים מוזיקה אלקטרונית חיה בווליום גבוה ובאסים עמוקים. נזמין אתכם לאכול את הקינוח של כולנא במועדון במרכז העיר. האמיצים שבכם יכולים לסגור את הלילה עם מסיבה בניחוח לבנטיני מרענן וטבק תפוחים, עד שהשחר יעלה.
את הליין מוביל רם מזרחי שפינוזה, DJ RAMZY Al SpinozA, מחוזק ברשימה מפוארת של דיג'אים ואורחים בינלאומים. קצת אחרי חצות תתחיל חגיגת היפ–הופ לייב בהשתתפות החבורה המשובחת של הראפרים מהליין מסיבות "ערב חד לשוני" בתוספות, ראפארים שחלקם מופיעים לראשונה בירושלים במיוחד לכולנא
 
Muhammad Hindi (Ramallah) // Firas Salameh (Hebron) // Salameh Barham (Jericho) // Muhammad Jabid Mughrabi .(Shuafat) Muzi Raps // Raed Bassam Jabid

מיד אחרי יעלו לתת בדבקה אלקטרונית חיה ומעיפה מחיפה ההרכב זנוביה, ואז נפרוס שטיח אדום לאיש שנוחת בירושלים היישר מאיסטנבול כדי להמריא איתנו אל על: DJ VEYASIN הלא הוא המוח שעומד מאחורי Hey! Douglas, שמערבב פסיכדליה טורקית משנות ה-70 עם דיסקו ואפרו-גרוב.

 בקיצור, בשישי בבוקר (או אם להיות מציאותיים: בשישי לפנות ערב) תקומו אחרים.

מנהל אמנותי: רם שפינוזה