הקולנוען הצרפתי וינסנט מון הוא צייד של מוסיקה. בשני עשורים האחרונים הוא מסתובב בכל עולם, חמוש במצלמה ובציוד הקלטה, ומתעד מוסיקה במקום שבו היא מנוגנת. זו יכולה להיות הופעת רוק בוומבלי, מזמור דת בוותיקן או טקס פאגני ביערות של פרו. כל דבר שמפיק צליל – מון ממהר לתעד.

הסרטים התיעודיים שאותם הוא מצלם, עורך ומפיק באופן עצמאי זכו להצלחה ענקית והם מוקרנים בבתי קולנוע, בתחנות טלוויזיה ובאתרי אינרטנט רבים.

 

במהלך שבוע מוזיקה מקודשת, תתקיים בחלל הצלבני שבמגדל דוד הקרנה מתמשכת של סרטים שצילם ויצר מון בשילוב של הקלטות סאונד שונות ומשונות, בעיקר מהיערות של ברזיל. תנו למון להוביל אתכם למסע פסיכאדלי, טוטאלי, טרנסדנדטלי ובעיקר יוצא דופן.

 

ההקרנה תתקיים באולם הצלבני של מגדל דוד בימים ג׳ עד ה׳, החל מהשעה 16:00 ועד לסיום ההופעות במגדל. הכניסה חופשית דרך השער האחורי של מגדל דוד, מול רחבת שער יפו.

 

 

**מופע לייב, בשילוב נגנים יתקיים במסגרת שוטטות לבנה (לרוכשי כרטיסים בלבד)

 

*** ביום רביעי, 13.9 בין 16:00-18:00, יקיימו השניים כיתת אמן, שתכלול הקרנה של עבודות הוידיאו של הצמד, כולל הקרנות לחומרים חדשים. כיתת האמן תעסוק בקולנוע נוודים, טכנולוגיה, רוחניות וטקסים, ותציג את התפתחות העבודות של וינסנט ופרסילה.
השתתפות היא ללא תשלום אך מוגבלת ל-40 משתתפים, ע״ב מקום פנוי.