הקולנוען הצרפתי וינסנט מון הוא צייד של מוסיקה. בשני עשורים האחרונים הוא מסתובב בכל עולם, חמוש במצלמה ובציוד הקלטה, ומתעד מוסיקה במקום שבו היא מנוגנת. זו יכולה להיות הופעת רוק בוומבלי, מזמור דת בוותיקן או טקס פאגני ביערות של פרו. כל דבר שמפיק צליל – מון ממהר לתעד.

הסרטים התיעודיים שאותם הוא מצלם, עורך ומפיק באופן עצמאי זכו להצלחה ענקית והם מוקרנים בבתי קולנוע, בתחנות טלוויזיה ובאתרי אינרטנט רבים.

 

במהלך שבוע מוזיקה מקודשת, התקיימה בחלל הצלבני שבמגדל דוד הקרנה מתמשכת של סרטים שצילם ויצר מון בשילוב של הקלטות סאונד שונות ומשונות, בעיקר מהיערות של ברזיל. מון הוביל אתכם למסע פסיכאדלי, טוטאלי, טרנסדנדטלי ובעיקר יוצא דופן.

 

ההקרנה התקיימה באולם הצלבני של מגדל דוד בימים ג׳ עד ה׳, החל מהשעה 16:00 ועד לסיום ההופעות במגדל. הכניסה חופשית דרך השער האחורי של מגדל דוד, מול רחבת שער יפו.

  

**מופע לייב, בשילוב נגנים יתקיים במסגרת שוטטות לבנה (לרוכשי כרטיסים בלבד)

 

*** ביום רביעי, 13.9 בין 16:00-18:00, קיים מון כיתת אמן, שכללה הקרנה של עבודות הוידיאו של היוצר, כולל הקרנות לחומרים חדשים. כיתת האמן עסקה בקולנוע נוודים, טכנולוגיה, רוחניות וטקסים, והציגה את התפתחות העבודות של וינסנט ופרסילה.
השתתפות היא ללא תשלום אך מוגבלת ל-40 משתתפים, ע״ב מקום פנוי.

הנחה: איתי מאוטנר