האותיות הקטנות והכי חשובות

אנחנו במקודשת מנסים תמיד לספק לכם, הקהל שלנו, חוויה שלמה, נעימה, מוגנת ומקיפה.

אתר האינטרט שלנו הוא חלון הראווה של כל מה שיש לנו, אבל לצערנו הוא לא ממש טוב בלדבר עם קהל. אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, להתייעץ, לדבר ולקבל עצה מבני אדם, הכי טוב זה לצלצל לקופות ב-02-6535854. הם עונים שם לטלפון בימי חול מ-09:00 ועד 17:00 ואם אתם רוצים לדבר אחרי, תשאירו הודעה. הם יחזרו אליכם ממש מהר.

אם אתם רוצים גם לקבל את המענה הכי מהיר במזרח התיכון, גם להיות מעודכנים בחדשות הכי חמות וגם לדעת מה יש לנו להגיד לא רק על המופעים שלנו, אלא על בכלל, תעשו לנו לייק בפייסבוק. שם אנחנו חיים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה.

 

מדיניות כרטיסים

רכשתם כרטיס והתחרטתם? לא נורא... מדיניות הכרטיסים שלנו תקפה לכל מופעי מקודשת והיא קובעת שאפשר לבטל עד שבוע לפני המופע בפקס 02-6535850

 אל תספרו לאף אחד, אבל אתם יכולים גם להתקשר לקופות ויעזרו לכם עם זה.

 בעבור ביטול העסקה בזמן המוגדר יגבו 5% מסכום העסקה + דמי טיפול.

 כמו כן, במקרה של ביטול יש למלא, לחתום ולשלוח אלינו בפקס או במייל חוזר את טופס ביטול הזמנה

שימו לב: שבוע שלפני המופע לא ניתן לבטל את הכרטיס!. 

מכירה מוקדמת והנחות נוספות:

המכירה המוקדמת מעניקה הנחה על מחיר המופע, אבל מספר הכרטיסים למכירה המוקדמת מוגבל. מהרו לרכוש עכשיו, כי בשלב מסוים המכירה המוקדמת נעצרת גם אם לא נמכרו כל הכרטיסים שהוקצו למכירה המוקדמת. אנחנו נודיע בניוזלטר ובפייסבוק שלנו על סוף המכירה המוקדמת כ-48 שעות מראש. 

חבילות הכרטיסים שהכנו לכם מעניקות הנחה משתלמת במיוחד ומציעות חוויה שמשלבת בתוכה כמה מופעים של מקודשת. לכו לעמוד החבילות, זה ממש משתלם.

נגישות:

מקודשת מתרחשת באתרים של ירושלים, לרוב בחוץ, תחת כיפת השמיים ועם אוויר הרים צלול כיין ללא תוספת תשלום. לצערנו, מרבית האתרים המוצלחים של ירושלים נבנו לפני שנגישות הייתה הנורמה ולכן יש לא מעט אירועים שהכניסה אליהם מאתגרת עד בלתי אפשרית לבעלי מוגבלויות. את האירועים המונגשים לנכים סימנו באתר, בכל אירוע שאין בו סימון, הדבר הכי טוב הוא לצלצל לקופות ולברר. אנחנו מתחייבים לצאת מגדרנו ולנסות לסייע עד כמה שאפשר.

גילאים:

הרבה שואלים אותנו, מקודשת, מה יש לך להציע למשפחות בסוף החופש? אז התשובה היא שאנחנו לא ממש בעניין של אירועים לכל המשפחה. לא שיש לנו משהו נגד משפחות, להיפך. רובנו כאן מגרדים את הראש כבר עכשיו כדי לענות בדיוק על אותה שאלה, אבל האירועים שלנו הם לא פתרון הקונבנציונלי לשאלה הנצחית: מה נעשה עם הילדים היום? בכל זאת, כדאי שתדעו שמשרד התרבות של נורבגיה קבע שילדים, מגיל שנתיים ומעלה, צריכים לצרוך תרבות. ואת זה יש לנו בכמויות... אז עד גיל שנתיים שימו אותם במנשא ובואו, מגיל 3 ומעלה תדעו שאלו הדברים שעשויים לעניין את הזאטוטים יותר:

חלונות מתגשמים

 

מכל מופעי הפסטיבל, ילדים מגיל 5 חייבים בכרטיס, פרט למקרים יוצאי הדופן הבאים:

  • מגדל דוד – לא תותר כניסה לילדים מתחת לגיל 3
  •  מסעות להמסת גבולות – מומלץ מגיל 10 ומעלה
  • קוד לבוש:
  • אין, העיקר שתבואו לבושים.
    ההמלצה שלנו, לכל מה שקורה אחרי שהשמש יורדת, תביאו סוודר. קר בירושלים בערב. גם בקיץ. נשבעים!
    זה אומנם לא נראה הגיוני בחמש אחרי הצהריים, כשחם כמו בגיהנום, אבל אחרי שהשמש שוקעת קר באמת. ולא ברמה של צעיף קיצי. ברמה של סוודרון...