חוויות מבית מקודשת אצלכם וגם אצלנו

הקיץ הזה היה מוזר מאד עבורנו. כאילו לא מספיק שנאלצנו להסתגל לחיים בצל הנגיף, גם לא יצא לנו להפגש אתכם - הקהל הנהדר שלנו שהולך אתנו כבר עשור. והתגעגענו. באמת שהתגעגענו. לארח אתכם, להתרגש אתכם, לגלות אתכם ולצלול אתכם אל עומקי היופי של ירושלים. אז החלטנו לשבור את מסך הזום ולהגיע אליכם, ובמסגרת המגבלות גם להזמין אתכם אלינו. הצוות האמנותי שלנו קיבץ עבורכם הצעה אצורה בקפידה, מגוונת ומתאימה לכל גיל ולכל אדם – לכם נשאר רק לבחור איזה מהמרכיבים מדבר אליכם ולבחור בחבילה המתאימה. כמו תמיד, כמות החבילות מוגבלת והמכירה תמשך לזמן מוגבל.

שימו לב! חלק מהרכיבים ניתנים לרכישה בנפרד.

קצת מתבלבלים? צריכים עזרה בבחירה או הסבר על אחד הרכיבים? טלפנו אלינו ונשמח לעזור 02-6535854

מה תמצאו בחבילות?

✦ ערכת "טיול" ✦

האמנית רות חוף יצרה הכלאה מלאת דמיון בין עבודת אמנות למשחק קופסא, אבל לפני שאתם פותחים אותה, עצרו לרגע וקראו את הסיפור הלא מסופר של האובייקט המסקרן הזה. בתוך הערכה הייחודית הזו (כל אחת נעשתה בעבודת יד ויש לה אופי ויופי משלה) מחכה לכם הזמנה למסע מדומיין בעזרת אביזרים. אתם יכולים לצאת למסע בבית או בחוץ, עם חבר או בן משפחה. הטיול יתחיל מתוך הערכה, ויזמין אתכם להפגש פנים אל פנים, לסמן שביל משותף, להתבונן יחד מראש ההר, לחתור נגד הזרם ברפסודה ואולי גם להלחם במפלצת. כל זוג שחקנים יוצר לעצמו חוויה שונה בכל פעם, ותמיד מסקרנת. מתנה מקסימה לכל הגילאים, וכזו שתרצו לתת גם לאחרים.

☆ ערכת "טיול" נמכרת גם בנפרד, במחיר של 95 שקלים. לרכישה לחצו כאן

✦ ביקור בית ✦ 7-14/9 ✦

סיפרנו לכם שיש לנו בית חדש ומהמם, נכון? אז הנה הזדמנות להגיע ולהיות אורחי הכבוד הראשונים שלנו בעצמכם (בכפוף להנחיות התו הסגול כמובן). בליווי אמנותי של רננה רז רקמנו חוויה שהיא ורסיה אינטימית של נקודת מגע הזכורה לטוב, שדרכה תתוודעו אל Feel Beit  והשכונה בה אנחנו ממוקמים. תוסיפו לזה כוס יין או קפה ועוגה, ושיטוט מודרך בקומפלקס המזמין ויש לכם ערב מושלם.
הנה חלק ממה שממתין לכם בביקור »
פרויקט המתנות | דפנה טלמון - "יש לכם חפצים שהגיע זמן לומר להם שלום, אבל אתם לא מצליחים לעשות זאת? אני רוצה לעודד אתכם לצאת לדרך, לדרבן אתכם להצליח. חפץ שיקר לליבכם אבל הגיע זמנו, יכול להפוך כעת למתנה מרגשת למישהו אחר. זו יכולה להיות יריית הפתיחה למהלך עמוק יותר שתעשו אחר כך עם עצמכם. את החפצים שהבאתם נארוז מחדש בנייר אריזה אחיד, נוסיף מכתב או ברכה ומבקרי מקודשת יוכלו לקחת לעצמם מתנה"
״הגעת בדיוק בזמן״ | עלית קרייז - עבודת אוזניות שמפגישה בין החוץ לפנים, בין מה שנגלה לבין מה שנסתר, בין מה שמתקיים לבין המציאות האחרת שאנחנו פועלים כדי לברוא.
רגע לפני שנכנס הביתה ל-Feel Beit, אנחנו עוצרים ועומדים מול הנוף שנפרש מולנו. אנחנו עוצרים כדי להתבונן. עוצרים כדי לא לשכוח היכן אנחנו פועלים ומה היינו רוצים לשנות. עוצרים כדי להתחבר אל הלב פנימה ואל ההוויה שכולנו מחפשים – להרגיש בבית. 
הפוגת ספיגה | יאיר מיוחס - עבודה לצופה אחד ו-100 מראות.
"בעצירה הזו שנכפתה עלי, קיבלתי הזדמנות לפגוש את עצמי. זה לא קרה. ברחתי מהמראה אל המסך. התחמקתי מהשקט וספגתי נתונים, סדרות ודיווחים. זהו ניסיון לאחוז בפתיל שבקצהו השגרה, ליצור עוד הזדמנות אחת למפגש בשטח ההפקר, שבין הזמן שהיה לבין העתיד שיהיה".

✧ כל כבודה | רעיה ברוקנטל - עבודת הוידאו "כל כבודה" מציגה קבוצת בנות סמינר העסוקות במלאכת ההרכבה של נברשת קריסטל גדולת מימדים. הנערות, שוקדות במסירות ניכרת על המלאכה, בידיעה שבבוא העת תאיר הנברשת חלל דמיוני מקודש. מקומה המיועד של הנברשת מאציל מימד טקסי על עבודתן, כמו הייתה עבודת קודש

☆ ביקור בית נמכר גם בנפרד, במחיר של 95 שקלים. לרכישה לחצו כאן

☆ שימו לב - הביקורים בפיל ביית יתקיימו בין התאריכים 7-14 בספטמבר

✦ שלם | הפסקול ✦

אם הייתם אחת או אחד מבני ובנות המזל שנכחו ב"שלם" בספטמבר האחרון, הקונצרט שנכתב עבור ובוצע על ידי כלים שבורים מכל רחבי ירושלים שבהם ניגנו נגנים מקצועיים וחובבים מהעיר, אתם בוודאי רוצים להזכר שוב ושוב בערב הזה כרגע שהרחיב את הלב והראה את כוחה הקסום של מוזיקה ביצירת חיבור. אם הצלחתם לפספס את הארוע החד פעמי הזה, אתם בוודאי סקרנים לגלות על מה הסיפור.

ננסה לספר את זה בקצרה - אספנו כלים שבורים וזנוחים ממחסנים, בוידעמים ומדפים מאובקים ברחבי העיר, רתמנו את תום כהן, המנצח של תזמורת ירושלים מזרח מערב שינהל מוזיקלית את הפרויקט, פנינו לשלושה מלחינים בני המקום - מאיה דוניץ, ניזאר אלכאטר ודודו טסה, עברנו שעות ארוכות של חזרות והכנות, הקמנו בימת 360 מרהיבה בגן מיטשל, הזמנו קהל, פתחנו שערים, ואז… התחיל הקסם.

עכשיו, שנה אחרי, פס הקול זכה לטיפול מקצועי, ואנחנו מגישים לכם אותו, להאזנה ולהורדה. כדי להשלים את החוויה, תקבלו גם את חוברת הערב בפורמט דיגיטלי, את סרטון הפתיחה שלו ובונוסים קטנים נוספים.

☆☆ לא ניתן לרכוש את "שלם | הפסקול" בנפרד, אלא כחלק מחבילה בלבד ☆☆

✦ בקצה השביל ✦

קבר שודד הים, ארמון הקיץ, גן המסגד, יד אבשלום, מסתור ציפורים, מצפה כוכבים, חֲקֵל-דָּמָא, נמל התעופה ירושלים, מגדל פעמונים, גבעת השוחות, המערה, חדר התבודדות

עוד לפני שכל מחול הטירוף הזה יצא מסין ושיתק את העולם, יהודית שלוסברג – יוגב ויצחק מזרחי כבר חיפשו מקומות להתבודד בהם. התוצאה של החיפוש והגישוש היא רשימה סודית במיוחד של נקודות התבודדות בעיר שבה נדמה שאין לך רגע אחד לבד. כל אחת מהנקודות מציעה רגע אחר של מחשבה והתכנסות, מרחב של השהיית המציאות שיאפשרו לכם להפנות את המבט פנימה ברכות ובחמלה. כל הנקודות הללו פתוחות ומחכות לכם, וסקרניות לראות אילו טקסים ומחשבות תולידו בתוכן.

חילקנו את החוויות לארבע חבילות שונות, ככה שיתאימו לכולם, ועכשיו, רגע לפני החגים, אנחנו מגישים לכם את Mekudeshet Unlock 2020. כי אין קיץ בלי מקודשת, נכון?

 

✦ חבילת סולו » פסקול "שלם" + ערכת "טיול" + בקצה השביל + ביקור בית + בונוס סודי » לרכישה לחצו כאן (180 ש"ח)

✦ חבילת בשניים נחמד כפליים » פסקול "שלם" + ערכת "טיול" + בקצה השביל + ביקור בית זוגי + בונוס סודי » לרכישה לחצו כאן (255 ש"ח)

✦ חבילה לחובבי הבידוד » פסקול "שלם" + ערכת "טיול" + בקצה השביל + בונוס סודי » לרכישה לחצו כאן (130 ש"ח)

חבילת בואו למפגש » פסקול "שלם" + בקצה השביל + ביקור בית + בונוס סודי » לרכישה לחצו כאן (130 ש"ח) 

  • פסססט, בכל חבילה מתחבא גם בונוס שהוא מיני פסטיבל בפני עצמו. סתם, כי בא לנו לפנק