לפגוש את האנשים המסעירים של ירושלים

 

 

מקודשת גאה לשגר לעולם חווית אמנות חוצת גבולות שמציעה לכל אחד ואחת, בכל פינה בעולם, להמיס את הגבולות, להרחיב את הלב ולצלול, בזמנו החופשי, למסע פרטי במעיינות האינסופיים של הטוב בירושלים.

אחרי שש שנים, שבהם יצרנו יותר מעשרים מסעות שונים , ואלפי אנשים שיצאו למסע איתנו ברחבי ירושלים, יצרנו מסע להמסת גבולות שכל אחד, בכל מקום בעולם, יכול לצאת אליו מהבית שלו גם בלי להיות פיזית בעיר.

חבילה (פיזית) נשלחת מנמל FEEL ביית לכל תא דואר על פני הגלובוס, ומאפשרת לכל אחת ואחד לצאת למסע אישי, בסביבת ביתו, להכרת האנשים והרעיונות שממיסים את הגבולות של ירושלים ודוחפים אותה קדימה.

זהו פורמט אמנותי חדש שמזמין את המאזינים להיות חלק פעיל, לארח את ירושלים דרך אנשיה ממיסי הגבולות, בביתם, להקשיב לקולות ולסיפורים המגיעים מרחוק ובמקביל להתבונן עמוק פנימה על הבית הפרטי, הגבולות האישיים, הזהויות וסביבתם הקרובה. 

המסע הזה מדלג במכוון על הנכסים הפיזים המונומנטים הנצחיים של העיר ומתמקד דווקא באנשים המיוחדים והשונים שבה, אלה שחיים בין הגבולות שהעיר מציבה בפניהם, אלה שמייצרים גשרים וגבולות חדשים בתוכה, עבורם, עבור בני הבית שלהם ולפעמים עבור העיר כולה.


המסע מתקיים בשפה האנגלית.

 יוצרת: מורן אביב דביר

מדריכה וירטואלית: קרן ברונווסר

מוכנים לצאת למסע?