✦ פתיחה חגיגית ✦ 18-20.11 ✦

כבר כמעט שנתיים שאנחנו עובדים, חולמים, יוצרים ומטעינים את FeelBeit בכל מי ומה שאנחנו. קהילת מקודשת, מגוונת וצבעונית יותר מאי פעם, הפכה את המבנה העזוב למעבדה חיה ותוססת שהופכת רעיונות למציאות דרך אמנות ותרבות. מסיבות שקצת נמאס לדוש בהן, לא יכולנו לחגוג השקה כמו שרצינו וחלמנו אותה. ערכנו אירועים בסביבת FeelBeit, חגגנו קיץ בטיילת שרובר, השקנו סדרות פודקאסטים חדשות, וחלמנו על הדבר הבא. עכשיו הוא מגיע. עכשיו הרגע לפתוח דלתות, לפתוח לבבות, להפגש.

השבוע נשיק את עונת החורף של FeelBeit ונפתח עבורכם את הדלתות לבוא לראות, לשוטט, לשמוע, לחוות, ובעיקר – להיפגש. המפגשים האלה, עם הצוות המגוון שלנו, עם רעיונות חדשים, עם יצירה מקורית, עם ניסיונות מסקרנים ועם ניסויים מרחיבי לב ודעת הם המחוללים המסעירים של הפעילות שלנו שאותם אנחנו חולמים לחלוק אתכם.

חללי העבודה שלנו, שקראנו להם ע"ש גיטה שרובר, ייארחו מפגשים סלונים עם אנשי הצוות, הבר יכין משקאות וקוקטיילים שמתאימים לעונה, תערוכת חפצים של FeelBeit ביית יזמין אתכם להכיר את המקומות שמהם באנו, חנות מזכרות קטנה תציע לכם לקחת קצת פיל ביית אליכם הביתה, המטבח יגיש מנות נהדרות של השף אסף רון, מוזיקה באוצרות מוקפדת תיתן לשהייה שלכם פסקול מדויק, "מצאתי" (טקס השבת אבידות שמחפש מציאות שיצרו אהוד ורדי ומיכל ואעקנין) יפתיע וירגש אתכם, עבודות סאונד מתוך פרויקט "עננים" יגרמו לכם להקשיב מחדש והזדמנות למפגשים חדשים ומסקרנים תצית לכם את הדמיון.

חמישי, 18.11.21, 17:00-23:00
שישי, 19.11.21, 11:00-16:00
שבת, 20.11.21, 11:00-16:00

הכניסה חופשית, בואו בשלום

 FeelBeit הוא מקום לכל מי שמוכן להשאיר מקום. מקום לסיפור אחר, לאמונה ולשפה של האחר, לשמחה ולכאב שלו, לזהות ולתרבות שלו.

FeelBeit  הוא מפגש של נשים ואנשים שמתעקשים להיפגש. להיפגש עם עצמם ועם מי שמולם, עם מה שבפנים ועם מה שבחוץ, עם מי שהיו אתמול ומי שהם היום.

FeelBeit  הוא יצירה לכל מי שמבקש ליצור. ליצור תנועה, אמנות, קהילה, ליצור חלומות, ליצור מחר.

FeelBeit  הוא בית לכל מי שבונה בית. בית של אומץ, בית של רעיונות, בית של חיבורים, בית של חמלה, בית של כולם.

 FeelBeit הוא כל החלומות והפצעים שלנו, התקוות והתובנות שלנו. הוא כולנא. הוא כאן ועכשיו, הוא מלא בעשייה ובכוונה, ויש בו מקום לכם. בואו, בדיוק כמו שאתם, בדיוק עכשיו.

FeelBeit הוא הבית החדש של מקודשת והוא משמש מעבדה פעילה והוכחה חיה לרעיון הבסיסי של מקודשת: המסת גבולות. החלל המשופץ ורחב הידיים ממוקם על קו התפר שבין מזרח למערב, מעל לטיילת גבריאל שרובר, וכולל חלל הופעות, מועדון, בר/בית קפה, תחנת שידור דיגיטלית, חלל משרדים שיתופי ומרפסת ענקית המשקיפה מזרחה אל הנוף המרהיב והטעון של העיר.

הרשמו לניוזלטר שלנו לכל העדכונים » http://eepurl.com/hwsDjz