✦חורף ב-FeelBeit✦

כבר כמעט שנתיים שאנחנו עובדים, חולמים, יוצרים ומטעינים את FeelBeit בכל מי ומה שאנחנו. קהילת מקודשת, מגוונת וצבעונית יותר מאי פעם, הפכה את המבנה העזוב למעבדה חיה ותוססת שהופכת רעיונות למציאות דרך אמנות ותרבות. מסיבות שקצת נמאס לדוש בהן, לא יכולנו לחגוג השקה כמו שרצינו וחלמנו אותה. ערכנו אירועים בסביבת FeelBeit, חגגנו קיץ בטיילת שרובר, השקנו סדרות פודקאסטים חדשות, וחלמנו על הדבר הבא. עכשיו הוא מגיע. עכשיו הרגע לפתוח דלתות, לפתוח לבבות, להפגש.

 עונת החורף של FeelBeit פותחת עבורכם את הדלתות לבוא לראות, לשוטט, לשמוע, לחוות, ובעיקר – להיפגש. המפגשים האלה, עם הצוות המגוון שלנו, עם רעיונות חדשים, עם יצירה מקורית, עם ניסיונות מסקרנים ועם ניסויים מרחיבי לב ודעת הם המחוללים המסעירים של הפעילות שלנו שאותם אנחנו חולמים לחלוק אתכם.

בכל יום רביעי תפגשו את הבית במהדורה מוקפדת ואלגנטית, שם לצד די-ג'ייז נבחרים תוכלו לקחת חלק בשיח מרתק ורלוונטי או להנות מהבר שלנו לדרינק ולמנת אוכל מהתפריט שהורכב במיוחד.

בימי חמישי נחליף אווירה למסיבה מרימה שבה תפגשו ירושלמים מכל חלקי העיר שחוגגים את הקסם המיוחד של המקום הזה.

בימי שישי נציע לכם בוקר מוקפד באוצרות מיוחדת, המקום המושלם להעביר בו את תחילת הסופ"ש. במרוצת השעות יהפוך המקום גם למרחב ארטיזנים שיציע חפצי אמנות למכירה, מוזיקה מושלמת, כתבי עת ועיתונים וכל מה שיהפוך את הצהריים לנינוחים, כמו קפיצה אלגנטית לחו"ל, ממש כאן בבית. 

את כל הפרטים המלאים תמצאו בעמוד הפייסבוק שלנו ובקרוב גם בעמוד החדש של FeelBeit. 

ימים רביעי וחמישי, מ-17:00 ועד 23:00. ימי שישי, מ-11:00 ועד 16:00.

הכניסה חופשית, בואו בשלום

 FeelBeit הוא מקום לכל מי שמוכן להשאיר מקום. מקום לסיפור אחר, לאמונה ולשפה של האחר, לשמחה ולכאב שלו, לזהות ולתרבות שלו.

FeelBeit  הוא מפגש של נשים ואנשים שמתעקשים להיפגש. להיפגש עם עצמם ועם מי שמולם, עם מה שבפנים ועם מה שבחוץ, עם מי שהיו אתמול ומי שהם היום.

FeelBeit  הוא יצירה לכל מי שמבקש ליצור. ליצור תנועה, אמנות, קהילה, ליצור חלומות, ליצור מחר.

FeelBeit  הוא בית לכל מי שבונה בית. בית של אומץ, בית של רעיונות, בית של חיבורים, בית של חמלה, בית של כולם.

 FeelBeit הוא כל החלומות והפצעים שלנו, התקוות והתובנות שלנו. הוא כולנא. הוא כאן ועכשיו, הוא מלא בעשייה ובכוונה, ויש בו מקום לכם. בואו, בדיוק כמו שאתם, בדיוק עכשיו.

FeelBeit הוא הבית החדש של מקודשת והוא משמש מעבדה פעילה והוכחה חיה לרעיון הבסיסי של מקודשת: המסת גבולות. החלל המשופץ ורחב הידיים ממוקם על קו התפר שבין מזרח למערב, מעל לטיילת גבריאל שרובר, וכולל חלל הופעות, מועדון, בר/בית קפה, תחנת שידור דיגיטלית, חלל משרדים שיתופי ומרפסת ענקית המשקיפה מזרחה אל הנוף המרהיב והטעון של העיר.

הרשמו לניוזלטר שלנו לכל העדכונים » http://eepurl.com/hwsDjz