סרטו התיעודי של יובל המאירי

אנחנו נרגשים להזמין אתכם, לאירועי ההקרנה החגיגיים של הסרט "התזמורת עם הכלים השבורים", שיתקיימו בפיל ביית בתאריכים: 10.8 (בנוכחות הבמאי יובל המאירי), 17.8 (בנוכחות המנצח תום כהן והמלחינה מאיה דוניץ) ו-18.8 (בנוכחות המלחין ניזאר אלכאטר) בשעה 19:30.

כרטיסים בעלות של 30 ש"ח ניתן לרכוש בלחיצה כאן

צפו כאן בטריילר של הסרט

מיתר קרוע, תיבת תהודה סדוקה, כפתורים חלודים. מנצח מבריק, שלושה מלחינים מחוננים ומאה נגנים נפגשים לארבעה ימים של חזרות. הם מדברים בשפות שונות. הכלים שלהם שבורים. תזמורת של נגנים מקצועיים וחובבים, צעירים ומבוגרים, יוצאת למסע נגד כל הסיכויים, לקראת קונצרט שיעלה פעם אחת בלבד בפסטיבל "מקודשת". במבט פואטי ומשעשע על השבור ועל השלם אנו נחשפים לשלל דמויות ירושלמיות ולניסיון עיקש לייצר, ולו לערב אחד, הרמוניה בעיר מלאת חריקות.

אם הייתם לצדנו בערב המופלא ההוא, זו הזדמנות מעולה להזכר. אם לא הייתם, זו הזדמנות מעולה להתרגש. אם בא לכם לשמוע עוד, זו הזדמנות לפגוש את הכוכבים והיוצרים שאחראים לקסם הבלתי נשכח הזה.

החל מהשעה 18:00 אתם מוזמנות ומוזמנים לפגוש אותנו ולהנות מהמנות המיוחדות של שף אסף רון, שהיה בעצמו אחד מנגני התזמורת, ולאכול על המרפסת רחבת הידיים שלנו. האירוע ייחל בשעה 19:30 בדיוק (אנא הגיעו עד 20 דקות לפני). בכל ההקרנות נארח גם את חברי התזמורת בקהל, ובכולן תהיה הזדמנות לפגוש את כוכבי הסרט ומשתתפי הקונצרט. בסיום ההקרנה אתם מוזמנות ומוזמנים להשאר איתנו להאנג כיפי עם מוזיקה ומשקאות מהבר.

 

 

 

סרטם של יובל המאירי ומיכל ואעקנין מלווה את תהליך העבודה על "שלם", מופע ענק של מוזיקה מקורית, חד פעמית ומלאת גרוב, שנוגן על כלי נגינה שבורים, זנוחים או תשושים מכל רחבי ירושלים. המופע עלה במסגרת פסטיבל מקודשת 2019 כמופע מחווה לירושלים, על כל הסדקים והשברים שבה. שלם הוא שיר הלל לירושלים, על כל ההרמוניות והשלמות שבתוכה. שלם הוא הצעה לירושלים שהפיקה, ולו ללילה אחד (שיכול וצריך להפוך לשגרת חיינו), הרמוניה נשגבת, מרובדת ושלמה.